100% přírodní, 100% přínosné

OH MY WOW nám pod rukama vzniklo přirozeně, přesto ale zrálo pár let. Původně jsme s přírodními látkami a jejich přínosem experimentovali kvůli vlastnímu zdraví, ale když jsme měli v ruce fungující nápoj, který nám každým douškem pomáhá, rozhodli jsme se ho nabídnout i ostatním.
 • Kami a Jirka. Majitelé a zakladatelé OH MY WOW.

 • Dalibor. Vystudovaný chemik, který ve svém projektu cityshaman.cz jako bylinář propojuje východní a západní principy přístupu k lidskému zdraví.

 • Od začátku jsme chtěli, aby naše práce měla i sociální přesah. Výrobu nám zajišťuje chráněná dílna na Kladně a s procesem expedice nám pomáhá družstvo invalidů v Třebíči.

Wellbeing v každém doušku

Příběh OH MY WOW je o tom, jak může ze špatné životní situace vzniknout něco skvělého. Vše začalo vyhořením v práci – to však podnítilo upřednostnění přírodních řešení namísto antidepresiv a vyústilo ve vlastní hledání a ladění jednotlivých přírodních složek tak, aby jako celek nejen dobře chutnaly, ale i pozitivně ovlivňovaly zdraví.

Byla to tříletá cesta, na které jsme se toho naučili spoustu o sobě i o tom, co všechno nám příroda dává v ryzí čistotě. 

Na konci roku 2021 jsme OH MY WOW spustili jako čistě přírodní povzbuzující nápoje založené na čaji. Šlo o alternativu ke kávě, kterou jsme prodávali v lahvičkách. Už krátce po spuštění jsme ale viděli, že jdeme špatnou cestou. Produkovali jsme spoustu odpadu, což se nelíbilo ani nám, ani našim zákazníkům. Zároveň, kdo by si chtěl kupovat lahvičky na e-shopu…

Přirozeným vývojem tedy byly nápoje v prášku. Jednodušeji se vyrobí, lépe se skladují, mají delší trvanlivost a i zákazníkovi jedno balení déle vydrží.

Tehdy nás překvapilo, že mnoho surovin není „čistých”, a že je to na trhu standard. Od začátku jsme kategoricky odmítali nějak si vývoj nápojů zjednodušovat a používat zkratky, které by sice proces urychlily, ale ovlivnily 100% přírodní složení, za kterým jsme si od začátku tolik stáli. Sice jsme si tím celou cestu několikrát zkomplikovali a prodloužili, ale věříme, že to stálo za to. 

V průběhu roku 2022 jsme konečně spustili e-shop, na kterém se nyní nacházíte.

Máme za sebou dlouhý příběh plný hledání, ale v ruce nápoj, kterému věříme a který splňuje všechny body, které jsme si na začátku vytyčili. Je skutečně 100% přírodní, bez chemie, pomáhá, ale nesnaží se „hacknout“ mozek a můžete ho pít každý den bez nežádoucích účinků.

 • 510

  dní jsme vyvíjeli recepturu našich latté

 • 1000+

  whatsapp zpráv jsme si při vývoji receptury vyměnili

 • 100+

  variant Magic Latte jsme si nechali vyrobit, než jsme našli to pravé složení