Wellbeing v šálku

Vše začalo jednoduše. My dva, Kami a Jirka, zakladatelé OH MY WOW, odjakživa milujeme čaj i kávu. Časem jsme ale začali hledat alternativy. protože nám větší množství kofeinu prostě nedělalo dobře. Kofein totiž mimo jiné působí jako stresor a pro nás začal být fyzický i duševní wellbeing hlavní prioritou.

Začali jsme hledat nápoj, který: 1. bude dobře chutnat, 2. neponese stresující účinky, 3. povzbudí 4. bude čistě z přírodních surovin, bez přidaných látek a chemie.

Hledali jsme tak dlouho, až jsme žádný nenašli. A právě v téhle době jsme objevili sílu bylin a potkali lidi, kteří jim skutečně rozumí.

Tak vznikl první recept OH MY WOW, který jsme společně vymazlili do dnešních Magic Latte – nápojů, které nejen dobře chutnají a povzbudí, ale taky podporují soustředění, imunitu, obranyschopnost i trávení.

Dnes máme v týmu bylinkáře, chemiky i psychologické výzkumníky se zaměřením na wellbeing, s jejichž pomocí jsme recepturu dotáhli. A jestli tak jako nám zachutná i vám, jsme nadšení, že naše hledání mělo smysl i pro někoho dalšího.

Firmu rozvíjíme eticky a maximálně ekologicky. Fungujeme na principech svobodné firmy, aby se v ní všem pracovalo dobře. Pro expedici využíváme sociální podnik a budeme tak do budoucna rádi činit i v dalších oblastech.