Moon Challenge

Zapojte se do naší 10denní výzvy pro lepší spánek a dejte počítání oveček vale!

Kvalitní spánek je důležitým předpokladem pro výborné zdraví, soustředěnost i výkonnost. A protože jsme v OH MY WOW sami velmi vytížení, často koukáme do telefonů i chvíli před spánkem a naše večerní myšlenky jsou vlci, kteří nám rozhánějí stáda počítaných oveček, rozhodli jsme se uspořádat si společně výzvu pro lepší spánek. A rádi bychom se o ni podělili i s vámi!

 


Aby se nám usínalo lépe, vytvořili jsme kakaové a kurkumové Moon Latté, a každý večer si šálek této funkční lahody uvaříme. Pro celou výzvu vám bude stačit jedno balení. K nákupu využijte slevový kód MOON10. S ním dostanete 10 procent slevu na celý nákup a ke každému Moon Latté taky záložku, která slouží jako checklist pro naši challege!

 • Naše Moon Latte s kakaem či kurkumou a funkčními složkami zklidní mysl a připraví tělo na vydatný spánek. Během Moon challenge obě zakoupíte s 10procentní slevou při použití slevového kódu MOON10. Na celou Moon challenge vám vystačí 250g balení.

 • Ke každému Moon Latte od nás dostanete tuto roztomilou záložku s checklistem rutiny pro lepší spaní. Můžete si ji připnout na ledničku nebo založit do knihy, kterou si nejraději čtete před spaním a odšktrtávat si jednotlivé dny i doporučené aktivity.

 • Pro ty z vás, kteří rádi jdete do hloubky, jsme připravili osmidílný newsletter, ve kterém se dozvíte o faktorech, které mají na spánek vliv. Bavit se budeme o jednotlivých krocích z večerní rutiny ale i o prostředí, ve kterém spíme. V prvním newsletteru najdete také Spánkový deníček k vytištění.

1 z 3
 • Jméno

  dní jsme vyvíjeli recepturu našich latté

 • Jméno

  whatsapp zpráv jsme si při vývoji receptury vyměnili

 • Jméno

  variant Magic Latte jsme vyrobili, než jsme našli to pravé složení